Medarbejdere

 

Ledelse

Lars Rousing

Lars Rousing

Ejer

lr@odense-el.dk
Direkte: 61 62 07 80

Martin Kirchhübel

Martin Kirchhübel

Ejer

martin@odense-el.dk
Direkte: 20 23 19 58

Overmontør

Lasse Westergaard

Lasse Westergaard

Overmontør

lassew@odense-el.dk
Direkte: 29 46 70 58

Administration

Melanie Friis-Rousing

Melanie Friis-Rousing

Admininistration

mfr@odense-el.dk
Direkte: 60 20 85 07

Elektriker

Henning Weidick

Henning Weidick

Elektriker

henningw@odense-el.dk
Direkte: 29 46 76 30

Matias Pedersen

Matias Pedersen

Elektriker

matiasp@odense-el.dk
Direkte: 60 20 85 72

Alexander Tran

Alexander Tran

Elektriker

alexandert@odense-el.dk
Direkte: 60 20 85 73

Simon Boe

Simon Boe

Elektriker

simonb@odense-el.dk
Direkte: 26 16 93 38

Martin Henker

Martin Henker

Elektriker

martinh@odense-el.dk
Direkte: 61 62 04 77

Mikkel Vigg

Mikkel Vigg

Elektriker

mikkelv@odense-el.dk
Direkte: 60 20 85 71

Mathias Gestelev

Mathias Gestelev

Elektriker

mathiasg@odense-el.dk
Direkte: 29 46 70 28

Rune Christoffersen

Rune Christoffersen

Elektriker

runec@odense-el.dk
Direkte: 27 64 75 10

Mihai Dobrescu

Mihai Dobrescu

Elektriker

mihaid@odense-el.dk
Direkte: 60 20 85 02

Lærlinge

Frederik Motzkus

Frederik Motzkus

Lærling

frederikm@odense-el.dk
Direkte: 60 20 85 86

Anders Krog Nielsen

Anders Krog Nielsen

Lærling

andersn@odense-el.dk
Direkte: 60 20 85 73

Mads Stokholm

Mads Stokholm

Lærling

madss@odense-el.dk
Direkte: 60 20 85 19

Bestil uforpligtende tilbud fra elektriker ODENSE EL

Få et gratis tilbud

Skriv her hvis du ønsker en pris / et tilbud, og hvis du ønsker vi kommer og kigger på opgaven før ordren lægges, du kan skrive en tekst og vedhæfte billeder

Bestil elektriker hos ODENSE

Bestil en elektriker

Skriv her hvis du har en opgave der er ligetil, og hvis du ikke har behov for at vi kommer og kigger på opgaven. Du kan skrive en tekst og vedhæfte billeder.

Bestil en el pakke inkl. montering

Pris eksempler

Her kan du vælge en pakkeløsning, hvor montering er inklusiv til fast pris. Med tiden vil der komme flere pakker du kan vælge. Du kan se og læse om hver enkelt pakke.

ODENSE EL er en autoriseret el-installatør virksomhed, der er medlem af Tekniq - Installatørenes Organisation.

Lars Rousing ☎ 61 62 07 80            Martin Kirchhübel ☎ 20 23 19 58        ODENSE EL på ☎  65 90 55 10