Medarbejdere

 

Ledelse

Lars Rousing

Lars Rousing

Ejer

lr@odense-el.dk
Direkte: 61 62 07 80

Martin Kirchhübel

Martin Kirchhübel

Ejer

martin@odense-el.dk
Direkte: 20 23 19 58

Administration

Melanie Friis-Rousing

Melanie Friis-Rousing

Admininistration

mfr@odense-el.dk
Direkte: 60 20 85 07

Elektriker

Henning Weidick

Henning Weidick

Elektriker

henningw@odense-el.dk
Direkte: 29 46 76 30

Lasse Westergaard

Lasse Westergaard

Elektriker

lassew@odense-el.dk
Direkte: 29 46 70 58

Michael Søderberg

Michael Søderberg

Elektriker

michaels@odense-el.dk
Direkte: 60 20 85 06

Simon Boe

Simon Boe

Elektriker

simonb@odense-el.dk
Direkte: 26 16 93 38

Henrik Christiansen

Henrik Christiansen

Elektriker

henrikc@odense-el.dk
Direkte: 60 20 85 86

Martin Henker

Martin Henker

Elektriker

martinh@odense-el.dk
Direkte: 61 62 04 77

Mikkel Olsen

Mikkel Olsen

Elektriker

mikkelo@odense-el.dk
Direkte: 61 61 27 79

Jannick Bathum

Jannick Bathum

Elektriker

jannickb@odense-el.dk
Direkte: 60 20 87 80

Mathias Gestelev

Mathias Gestelev

Elektriker

mathiasg@odense-el.dk
Direkte: 29 46 70 28

Rune Christoffersen

Rune Christoffersen

Elektriker

runec@odense-el.dk
Direkte: 27 64 75 10

Lærlinge

Caspar Christiansen

Caspar Christiansen

Lærling

casparc@odense-el.dk
Direkte: 60 20 85 74

Mikkel Lykkegård

Mikkel Lykkegård

Lærling

mikkell@odense-el.dk
Direkte: 60 20 85 19

Henrik Kristensen

Henrik Kristensen

Lærling

henrikk@odense-el.dk
Direkte: 60 20 85 02

Marco Steen Kristensen

Marco Steen Kristensen

Lærling

marcok@odense-el.dk
Direkte: 60 20 85 73

Matias Pedersen

Matias Pedersen

Lærling

matiasp@odense-el.dk
Direkte: 60 20 85 72

Bestil uforpligtende tilbud fra elektriker ODENSE EL

Få et gratis tilbud

Skriv hvad du ønsker tilbud på og vedhæft billeder

Bestil elektriker hos ODENSE

Bestil en elektriker

Skriv det du mangler hjælp til og vedhæft evt. billeder

Bestil en el pakke inkl. montering

Pris eksempler

Her kan du vælge en pakkeløsning, hvor montering er inklusiv til fast pris

ODENSE EL er en autoriseret el-installatør virksomhed, der er medlem af Tekniq - Installatørenes Organisation.

Lars Rousing ☎ 61 62 07 80            Martin Kirchhübel ☎ 20 23 19 58        ODENSE EL på ☎  65 90 55 10