Medarbejdere

 

Ledelse

Lars Rousing

Lars Rousing

Ejer

lr@odense-el.dk
Direkte: 61 62 07 80

Martin Kirchhübel

Martin Kirchhübel

Ejer

martin@odense-el.dk
Direkte: 20 23 19 58

Administration

Melanie Friis-Rousing

Melanie Friis-Rousing

Admininistration

mfr@odense-el.dk
Direkte: 60 20 85 07

Elektriker

Henning Weidick

Henning Weidick

Elektriker

henningw@odense-el.dk
Direkte: 29 46 76 30

Lasse Westergaard

Lasse Westergaard

Elektriker

lassew@odense-el.dk
Direkte: 29 46 70 58

Michael Søderberg

Michael Søderberg

Elektriker

michaels@odense-el.dk
Direkte: 60 20 85 06

Simon Boe

Simon Boe

Elektriker

simonb@odense-el.dk
Direkte: 26 16 93 38

Henrik Christiansen

Henrik Christiansen

Elektriker

henrikc@odense-el.dk
Direkte: 60 20 85 86

Martin Henker

Martin Henker

Elektriker

martinh@odense-el.dk
Direkte: 61 62 04 77

Mikkel Olsen

Mikkel Olsen

Elektriker

mikkelo@odense-el.dk
Direkte: 61 61 27 79

Jannick Bathum

Jannick Bathum

Elektriker

jannickb@odense-el.dk
Direkte: 60 20 87 80

Mathias Gestelev

Mathias Gestelev

Elektriker

mathiasg@odense-el.dk
Direkte: 29 46 70 28

Rune Christoffersen

Rune Christoffersen

Elektriker

runec@odense-el.dk
Direkte: 27 64 75 10

Lærlinge

Caspar Christiansen

Caspar Christiansen

Lærling

casparc@odense-el.dk
Direkte: 60 20 85 74

Mikkel Lykkegård

Mikkel Lykkegård

Lærling

mikkell@odense-el.dk
Direkte: 60 20 85 19

Henrik Kristensen

Henrik Kristensen

Lærling

henrikk@odense-el.dk
Direkte: 60 20 85 02

Thoke Nielsen

Thoke Nielsen

Lærling

thoken@odense-el.dk
Direkte: 60 20 85 70

Matias Pedersen

Matias Pedersen

Lærling

matiasp@odense-el.dk
Direkte: 60 20 85 72

Marco Steen Kristensen

Marco Steen Kristensen

Lærling

marcok@odense-el.dk
Direkte: 60 20 85 73

ODENSE EL er en autoriseret el-installatør virksomhed, der er medlem af Tekniq - Installatørenes Organisation.

Vi rådgiver dig gerne - du kan udfylde kontaktformularen herunder eller ringe til ODENSE EL på ☎  65 90 55 10

Lars Rousing ☎ 61 62 07 80 eller Martin Kirchhübel ☎ 20 23 19 58

Kontakt os

Privatliv

11 + 15 =

Kontakt os

7 + 14 =